Nowe modele podatkowe

Kostenlose Anfrage Selbstanzeige

Nowe modele podatkowe

Ktoś poradził Wam złożyć „czynny żal”? Zastanawiacie się, co począć dalej? Najlepiej zadzwońcie od razu do nas. Gwarantujemy, że Wam pomożemy.
Czy jest możliwa optymalizacja podatkowa dla firm, spółek i ich udziałowców. Odpowiedź jest oczywista: tak! My sprawdzimy, czy wykorzystaliście wszystkie jej legalne możliwości. Zaufajcie naszemu doświadczeniu.
Podatek od osób prawnych, podatek obrotowy, podatek od działalności gospodarczej, podatek dochodowy; czy da się coś jeszcze z nimi zrobić?
W globalnej gospodarce rynkowej istnieje wiele udogodnień podatkowych dla przedsiębiorców i spółek, ale jest także wiele utrudnień, a zważywszy na aktualną polityczną sytuację i harmonizację europejskiego rynku wewnętrznego w różnych krajach, dobrze jest je znać i umieć dokonywać ich oceny. Aktualny relacjom medialnym należy ufać w ograniczonym stopniu, zachowując zdrową dawkę sceptycyzmu.
Przy współpracy z uprawnionymi ekspertami podatkowymi i prawnymi zapoznamy się z Waszą sytuacją podatkową i zlecimy opracowanie dla Was i Waszych spółek efektywnych propozycji. Pomocne są często niekonwencjonalne rozwiązania, uwzględniające Wasze potrzeby i sytuację życiową. Skorzystajcie z naszych ekspertów i ich wieloletniego doświadczenia.

Wystarczy zadzwonić!

Cieszymy się na owocną i opartą na zaufaniu współpracę

 

Posiadamy doświadczonych partnerów w wielu krajach

Lista krajów: wszystkie 27 państw UE (Polska, Niemcy, Wielka Brytania (UK), Włochy, Holandia, Irlandia, Luksemburg, Mata, Belgia, Słowenia, Słowacja, Hiszpania, Francja, Austria i wiele innych). Kraje europejskie spoza UE (Szwajcaria, Monako, także Gibraltar itp.). Kraje wschodnioeuropejskie (Ukraina/Krym, Rosja, Białoruś, Mołdawia, Estonia, Łotwa, Litwa i inne). Kraje południowoeuropejskie (Albania, Kosowo, Chorwacja, Serbia, Macedonia i inne). Świat (Chiny, Indie, USA, Azerbejdżan, i wiele innych)