Jak działamy?

Tworzymy rzeczywistość na Waszą korzyść.

Messe-Projektmanagement-1

Jak działamy?

Tworzymy rzeczywistość na Waszą korzyść. Aby Wam pomóc, korzystamy w niekonwencjonalny sposób z wszelkich legalnych środków, które są dostępne. Dokonujemy analizy problemu, przedstawiamy efektywne strategie i wdrażamy rozwiązania. Pracujemy wyłącznie na korzyść naszego klienta. W razie potrzeby zapewniamy pomoc doświadczonych specjalistów, m.in. adwokatów, rewidentów gospodarczych, doradców podatkowych, lekarzy, psychologów czy odpowiednich rzeczoznawców (również Waszych zaufanych ekspertów). W wielu przypadkach niejasności są rozwiewane szybko, w niektórych jednak wskazane jest intensywniejsze doradztwo. Nasze doświadczenie pomoże Wam zaoszczędzić koszty i podjąć szybkie i skuteczne działania. Innym rozwiązaniem jest: pozwolić nam działać w Waszym imieniu i załatwić Wasze sprawy za Was.

Wszystko odbywa się w ramach prostego równania:

stan bieżący —> stan pożądany = różnicę stanowi Wasz sukces

Wyróżnia nas to, że nie oferujemy standardowych rozwiązań. Gwarantujemy. Stan bieżący to nie tylko aktualny stan Waszej spółki. My bierzemy pod wzgląd także Waszą osobistą sytuację. Prosimy pamiętać, że nie zaproponujemy niczego, co byłoby niemożliwe do zrealizowania i czego nie dałoby się szybko i skutecznie zastosować. Pomożemy bez stawiania zbędnych pytań i warunków!!! Mimo, że nie prowadzimy doradztwa prawnego ani podatkowego, jeśli to konieczne, pośredniczymy w znalezieniu doświadczonych specjalistów, a także koordynujemy ich pracę.

Oto kilka przykładów:

Pewna pani z Salzburga opowiedziała nam o swoim doświadczeniu:
Jej konta bankowe zostały zajęte, firma nie mogła prosperować, jej mąż przebywał w areszcie śledczym. Ona natomiast będąc w domu, nie wiedziała, co począć. Nawet w tak trudnych sytuacjach potrafimy znaleźć rozwiązanie. Zabezpieczymy Wasz majątek i sprawimy, że będzie znowu zdolny do prowadzenia działalności biznesowej. Cudów nie potrafimy wprawdzie dokonywać, ale z wieloletniego doświadczenia wiemy, co należy uczynić i czego można spodziewać się od konkurencji i partnerów. W wielu trudnych sytuacjach zdejmiemy Wam z ramion ciężar problemów, które nam powierzycie.

Inny przedsiębiorca opowiedział nam o następującej sytuacji:
Pracując jako podwykonawca w budownictwie, został oszukany przez głównego wykonawcę na wysoką sumę. Zachodził w głowę, co zrobić. Stratne przedsiębiorstwo zwołało zebranie wspólników, na którym uchwalono, że dotychczasowemu prezesowi spółki udziela się absolutorium. Spółkę przekazano następnie stosownemu interesantowi wraz ze wszystkimi zobowiązaniami. Nasz podwykonawca pozostał bez obciążeń i negatywnych zapisów. Dzięki temu może teraz w ramach nowo założonej i nieobciążonej spółki działać na rynku.

Inny przedsiębiorca opowiedział nam o takiej sytuacji:
Pewne przedsiębiorstwo handlowe było dostawcą różnych wartościowych towarów (pojazdów, maszyn), a także oddawało je w dzierżawę lub sprzedawało za granicę, jednak od wielu miesięcy nie otrzymywało za nie zapłaty, co negatywnie odbiło się na bilansie/wypłacalności tego przedsiębiorstwa i postawiło je w niebezpiecznej sytuacji. W takich przypadkach staramy się w Waszym interesie o szybkie, zgodne z prawem i skuteczne sprowadzenie Waszych pojazdów i towarów z kraju i zagranicy. Także temu przedsiębiorcy udało się szybko pomóc.

Kierownik znanej firmy z Monachium, działającej na arenie międzynarodowej, opowiedział z kolei następującą historię: jego podróż służbowa na Wschód była już prawie zapięta na ostatni guzik. Nocleg w hotelu i przeloty były już zarezerwowane, spotkania i rozmowy umówione. Brakowało mu niestety wizy wjazdowej. Z nieznanych przyczyn trzy dni przed wyjazdem okazało się, że nie otrzyma potrzebnej wizy. Anulowanie w tej chwili wszystkich rezerwacji byłoby zbyt kosztowne, nie mówiąc o zaprzepaszczonych zleceniach. Również i w tej sytuacji udało nam się pomóc, pozyskując upragnioną wizę w bardzo krótkim czasie (48h). Niska opłata, którą musiał przy tym ponieść, była o wiele mniejsza aniżeli znaczne straty, które mógłby ponieść, nie wspominając już o utracie twarzy.

Podejmowanie wyzwań oraz pomoc w sytuacjach kryzysowych jest dla nas chlebem powszednim. Sensowne jest jednak już na wstępie stworzenie odpowiednich warunków ramowych dla funkcjonowania przedsiębiorstwa. W tym celu opracowujemy elastyczne i odporne na sytuacje kryzysowe struktury i strategie działania przedsiębiorstwa.

Oferujemy jedynie rozwiązania praktyczne, skrojone do potrzeb, efektywne pod względem kosztów i możliwe do zrealizowania w krótkim czasie.

Aby móc działać skutecznie, zalecamy naszym klientom otwarte i szczere przedstawienie nam swojej sytuacji. To pozwoli szybciej odnieść sukces niż zatajenie informacji mogących okazać się wraz z rozwojem sytuacji kluczowymi dla sprawy. Dyskrecja jest dla nas rzeczą oczywistą. Zależy nam na Waszym zaufaniu, by móc opracowywać dla Was najlepsze koncepcje rozwiązań. Po to przecież zwróciliście się do nas. Zapewniamy, że reprezentujemy wyłącznie interesy naszych klientów.

Benjamin Franklin ujął to kiedyś trafnie:“„Stracony czas nigdy nie zostanie odzyskany.”

Wystarczy zadzwonić! Wstępna analiza sytuacji jest zawsze darmowa!